0
Fasükül
0
Kitap
0
Kullanıcı
0
Ödül

Kitabın Genel Başlıkları

Akademik Türkçe kitapları fen bilimleri, sosyal bilimler ve sağlık bilimleri olmak üzere üç modülden oluşmaktadır.

Sosyal

Sosyal bilimlerin modüler öğretimine yönelik içerikleri ihtiva etmektedir. Kitaplardaki konular tematik yaklaşım benimsenerek oluşturulmuştur. Kitapta her alana ait yedi tema yer almaktadır. Tema içerikleri üst başlığa uygun biçimde belirlenmiştir. Bu yolla farklı metinler kullanılarak değişik disiplinlere ait bilgilerin kazandırılması amaçlanmıştır. Her bir temada, temaya hazırlık bölümü yer almaktadır. Temaya hazırlık bölümü aracılığıyla öğrencilerde konuya dair zihinsel hazırbulunuşluğun sağlanması amaçlanmıştır.

Fen

Fen bilimlerin modüler öğretimine yönelik içerikleri ihtiva etmektedir. Kitaplardaki konular tematik yaklaşım benimsenerek oluşturulmuştur. Kitapta her alana ait yedi tema yer almaktadır. Tema içerikleri üst başlığa uygun biçimde belirlenmiştir. Bu yolla farklı metinler kullanılarak değişik disiplinlere ait bilgilerin kazandırılması amaçlanmıştır. Her bir temada, temaya hazırlık bölümü yer almaktadır. Temaya hazırlık bölümü aracılığıyla öğrencilerde konuya dair zihinsel hazırbulunuşluğun sağlanması amaçlanmıştır.

Sağlık

Sağlık bilimlerin modüler öğretimine yönelik içerikleri ihtiva etmektedir. Kitaplardaki konular tematik yaklaşım benimsenerek oluşturulmuştur. Kitapta her alana ait yedi tema yer almaktadır. Tema içerikleri üst başlığa uygun biçimde belirlenmiştir. Bu yolla farklı metinler kullanılarak değişik disiplinlere ait bilgilerin kazandırılması amaçlanmıştır. Her bir temada, temaya hazırlık bölümü yer almaktadır. Temaya hazırlık bölümü aracılığıyla öğrencilerde konuya dair zihinsel hazırbulunuşluğun sağlanması amaçlanmıştır.

Tanıtım Videosu

Okurlarımız Ne Diyor ?

 • "Açıklama"

  img
  - Alice Boga
  Öğrenci
 • "Açıklama"

  img
  - Jhon Doe
  Öğrenci
 • "Açıklama"

  img
  - Jessica Doe
  Eğitimci

Bize Ulaşmak İstermisin.

Kitaplarımız hakkında bilgi ve satış hakkında bize yazabilirsiniz.